Chciałbym tradycyjnie podziękować za udział w naszej marcowej sondzie dotyczącej obchodów "Dnia Żołnierzy Wyklętych" w naszym powiecie. W tym pytaniu chodziło nam o to, czy nie należałoby skoordynować tych obchodów, tak by nie nakładały się terminami i równocześnie zapewnić im wspólną promocję. Wyniki sondy są następujące: 13 % opowiedziało się za wspólnymi obchodami, 4 % za jedną uroczystością powiatową, 82 % nie ma zdania w tej sprawie. Do tego należy dołożyć "głosy" tych, którzy osobiście zgłaszają do naszej redakcji i sugestie, aby w przyszłości spróbować skoordynować obchody "Dnia Żołnierzy Wyklętych" na poziomie naszego powiatu. Na pewno w przyszłym roku podejmiemy taką próbę "zbudowania kalendarza obchodów". Z jakim skutkiem to zobaczymy.

W miesiącu kwietniu w sondzie chcemy zapytać o ocenę stron internetowych prowadzonych przez samorządy na terenie naszego powiatu. Oceniać będziemy w skali 3 stopniowej: dobrze, średnio, słabo. Mamy nadzieję, że nasza sonda spowoduje większe zainteresowanie władzy jakością swoich stron internetowych, a tym samym uzyskamy więcej informacji o tym co dzieję się aktualnie na terenie danej gminy i powiatu.
No to zachęcamy do głosowania i zaglądania na internetowe strony gmin naszego powiatu.

Poniżej strony internetowe poszczególnych samorządów naszego powiatu (po kliknięciu zostaniemy przeniesieni na stronę internetową)

STRONA INTERNETOWA POWIATU ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKIEGO

STRONA INTERNETOWA GMINY ROPCZYCE

STRONA INTERNETOWA GMINY OSTRÓW

STRONA INTERNETOWA GMINY SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI

STRONA INTERNETOWA GMINY IWIERZYCE

STRONA INTERNETOWA GMINY WIELOPOLE SKRZYŃSKIE

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zagłosuj!

Jakie jest Pana /Pani stanowisko w sprawie szczepienia przeciw COVID-19 ?

 

Zapraszamy do oddania swojego głosu!

 

Dyżury aptek

Dyżur apteki trwa od poniedziałku od godz. 8.00 do następnego poniedziałku do godz. 8.00 

 

W tym tygodniu

22.11.2021 - 29.11.2021

dyżur całodobowy pełni apteka:

Ropczyce

ul. Piłsudskiego 26

tel. (17) 22 12 204

 

 

Pogoda