
Gorący ciągle temat COVIDU budzi szerokie zainteresowanie, także na poziomie lokalnym. Dlatego zamieszczamy obszerną relację z konferencji kierownictwa starostwa i miejscowego ZOZ-u poświęconego temu tematowi. Wypowiadający się na konferencji dostarczyli wielu informacji dotyczących różnych aspektów tego ogromnego problemu z którym zmaga się także nasza lokalna społeczność. Tak więc mamy tu na VIDEO informację „z pierwszej ręki”, co powinno uspokoić zaniepokojonych różnymi, rozsiewanymi często w złej woli plotkami o sytuacji „covidowej” na terenie naszego powiatu.
SW