Autobus, 50 osób, wśród których najwięcej było z tych trzech wymienionych miejscowości uczestniczyło w wielkim proteście na ulicach Warszawy. Ten wielogodzinny wysiłek związany z przejazdem oraz marszem ulicami Warszawy, który podjęli uczestnicy tego wyjazdu wyraża stopień determinacji potrzeby protestu, przeciwko działaniom rządów Tuska.
Zainteresowani zapewne śledzili relacje w różnych mediach i telewizjach. My do tego chcemy dołączyć szereg zdjęć, pokazujących naszych uczestników i co ciekawsze sytuacje z manifestacji.
Stanisław Wójciak
















