Zdrowie to największy skarb. W codziennym biegu często zapominamy, jak ważna jest profilaktyka.
Zachęcamy wszystkich – młodszych i starszych, kobiety i mężczyzn – do wzięcia udziału w wydarzeniu jakim jest III Powiatowy Dzień Zdrowia.
Wasze zdrowie jest najważniejsze – zadbajmy o nie razem. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, wspólnie budujmy zdrową i silną społeczność.
Do zobaczenia już 20 października br. godz. 13.00 w Powiatowym Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach.
(mat. spropczyce)