
Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach ma nowego dyrektora. Stanowisko to od września 2019 roku obejmie Bogusław Wojnowski.
Autor: M.K.

Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach ma nowego dyrektora. Stanowisko to od września 2019 roku obejmie Bogusław Wojnowski.
Autor: M.K.
© 2025 Twój Powiat - portal powiatu ropczycko - sędziszowskiego
Ułatwienia dostępu