
W sobotę 4-go lipca poprzez posługę ks. bpa Ordynariusza Jana Wątroby młodzież trzech ropczyckich parafii – św. Barbary, św. Rodziny i św. Michała Archanioła otrzymała sakrament bierzmowania. Mszę Świętą wraz z pasterzem diecezji sprawowali: Księża Dziekani – ks. Leopold Kordas i ks. Piotr Ciuba oraz Sekretarz Biskupa, ropczycki rodak – Ks. dr Łukasz Hendzel.
mk
{gallery}galerie/bierzmowaniebarbara/{/gallery}
Fot. M.K.