W poniedziałek (11 kwietnia) nasze studio odwiedził gość z dalekiego Tajwanu. Urodzony w roku 1973 w Ropczycach, po maturze w ropczyckim LO, wstąpił do oo. Dominikanów w Krakowie. Święcenia kapłańskie otrzymał 1999 i po odpowiednim przygotowaniu od roku 2002 pracuje na misji w stolicy Tajwanu. Obecnie przebywa w na urlopie u mamy w Ropczycach. Skorzystaliśmy z tej okazji i możemy posłuchać tej krótkiej relacji o tym jak wygląda jego praca misyjna.
SW