W tej sondzie pytaliśmy o ocenę działań powiatu oraz gmin na terenie naszego powiatu w temacie walki z epidemią. Wydaje się, że dobrze by było zaczekać z oceną do zakończenia epidemii. Jednak z tego powodu, że na to będziemy jeszcze długo czekać, podsumujemy wyniki głosowania z dniem 31 stycznia (br). I tak na pytania o ocenę w kategoriach: pozytywnie, negatywnie, nie potrafię ocenić, uzyskano następujące wyniki: najwyższą pozytywną ocenę uzyskał „Sędziszów” 77%, drugi był „Powiat” 77%, a trzecie „Ropczyce” 73%. Negatywne oceny – także najwyżej „Sędziszów 19%, drugi „Ostrów 16% i trzecie „Ropczyce” 15%. „Nie potrafię ocenić”, najwięcej uzyskały „Iwierzyce” 39%. Tradycyjne dziękujemy za udział w tej sondzie i zapraszamy do następnej. Pozostaniemy w tematyce COVIDOWEJ i tym razem poprosimy Was o ocenę funkcjonowania na terenie naszego powiatu placówek kultury. W trudnych warunkach epidemii pewnie ich działanie ma szczególnie duże znaczenie. Oceniamy wszystkie działania placówek „kultury”, to znaczy również te, które stanowią ofertę „on-line”. Przyjmujemy tą najprostszą skalę ocen: pozytywnie, negatywnie oraz nie potrafię ocenić. Zapraszamy do głosowania.
St. Wójciak.