
16 października w Powiatowym Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach wręczono nagrody i dyplomy laureatom i wyróżnionym w Konkursie Plastycznym. Na konkurs wpłynęło 95 prac, a ich tematyka dotyczyła wojny polsko-bolszewickiej 1919-1921. Komisja konkursowa w składzie: Bernadeta Frysztak, Maria Grodecka oraz Erwin Rolek wyłoniła po pięć pierwszych, drugich i trzecich miejsc, a także 15 wyróżnień. Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Ropczycach – Wydział Edukacji, Kultury i Sportu oraz Powiatowe Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach.
{gallery}galerie/konkursplastyczny/{/gallery}
Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Ropczycach (fot. Grzegorz Kopala)
Zdjęcia: Mateusz Kura