W tym roku, zgodnie z naszą tradycją spotykamy się pod Krzyżem w Powiatowym Ogrodzie w Ropczycach- Witkowicach, we wtorek(b.m), o godz. 17.00 by pomodlić się za ofiary napaści Niemiec i Sowietów na Polskę.
Serdecznie ZAPRASZAMY.!!!
W tym roku, zgodnie z naszą tradycją spotykamy się pod Krzyżem w Powiatowym Ogrodzie w Ropczycach- Witkowicach, we wtorek(b.m), o godz. 17.00 by pomodlić się za ofiary napaści Niemiec i Sowietów na Polskę.
Serdecznie ZAPRASZAMY.!!!
© 2025 Twój Powiat - portal powiatu ropczycko - sędziszowskiego
Ułatwienia dostępu