Szanowni Państwo! Towarzystwo Przyjaciół Związku Strzeleckiego Strzelec im. kpt. Franciszka Macha w Sędziszowie Małopolskim, bierze udział w konkursie z programu Pomorskiego Stowarzyszenia Aktywności Społecznej: "Pro Defensione, Pro Historia – Młode Stowarzyszenia na start!”.
Nasze projekty to:
1. „Otwarty trening i zawody strzeleckie dla Sędziszowa Małopolskiego” Projekt zakłada zakup trzech replik broni ASG, przeprowadzenie otwartego i bezpłatnego treningu strzeleckiego oraz zawodów strzeleckich z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

2. „Wspinamy się dla Niepodległej” Projekt zakłada zakup sprzętu wspinaczkowego oraz przeprowadzenie zajęć sportowych połączonych z akcją wejścia na ściankę wspinaczkową 101 osób z okazji 101 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Projekty zostały dostrzeżone a przede wszystkim pozytywnie ocenione przez komisję konkursową dzięki czemu zakwalifikowaliśmy się do drugiego etapu. Aby nasze projekty miały szansę na realizację potrzebujemy waszej pomocy.  Od dziś pod linkiem 
Można oddać głos na jeden z naszych projektów. Głosować będzie można do 9 sierpnia do godziny 23:59. Liczymy na Waszą pomoc! Razem dla aktywnego powiatu ropczycko-sędziszowskiego !

ABY ZAGŁOSOWAĆ KLIKNIJ W NAPIS GŁOSUJ

Autor: B.L.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Zagłosuj!

JAK OCENIACIE KAMIONKĘ JAKO OŚRODEK WYPOCZYNKOWO-REKREACYJNY

 

Zapraszamy do oddania swojego głosu!

 

Dyżury aptek

 

W tym tygodniu

19.08.2019 - 26.08.2019

dyżur całodobowy pełni apteka:

Ropczyce:

ul. Armii Krajowej 4

tel. (17) 22-28-162

 

 

Pogoda